Her Kadının Sahip Olması Gereken Şık Kıyafetlerler

  Her Kadının Sahip Olması Gereken Şık Kıyafetlerler

  Her kadının dolabında bulunması gereken şık kombinler için bazı olmazsa olmaz kıyafetler vardır. İşte tüm kadınların dolabında olması gereken en moda kıyafetler.

  1- Deri Ceketler

  Bahar aylarında dışarı çıkarken üzerinize alabileceğiniz kurtarıcı parçalardandır deri ceketler. Her kombinde havalı görünmenizi sağlar. Kullandığınız aksesuarlar ile şık, spor veya cool bir görünüm elde etmenize olanak verir.

  2- Beyaz t-shirt

  Her kombine uyan kurtarıcı parçalardandır t-shirtler. Spor kombinler için şık görünmenizi sağlayan beyaz t-shirt her kadının dolabında olması gereken bir parçadır.

  3- Kot Pantolonlar

  Kot pantolon günlük kullanıma uygun bir parçadır. Rahat ve basit bir şekilde kombinlenir. Siyah jean veya kot tercih edebilirsiniz. Topuklu ayakkabılar ve takılar ile resmi görünmenizi sağlarken, spor ayakkabılar ile de spor bir görünüm yakalayabileceğiniz çok yönlü parcalardandır.

  4- Düz Swetshirt

  Rahat ve kullanışlı swetshirtler günlük kullanıma uygundur. Acil dışarı çıkmanız gerektiğinde üzerinize hemen geçirebileceğiniz ve soğuktan korunmanızı sağlayan, spor gözükmenizi sağlayan bir parçadır.

  5- Siyah Tayt

  Bol kazakların veya boyfriend jean ceketlerin altına giyeceğiniz siyah taytlar kusursuz görünmenizi sağlar. Günlük hayatta kolaylıkla kullanabileceğiniz siyah taytları botlarla veya spor ayakkabılar ile kombinleyebilirsiniz.

  6- Beyaz Gömlek

  Her kıyafetle kombinlenebildiği için günün kurtarıcısıdır gömlekler. Kombinlerinize göre spor veya iş için resmi görünmenizi sağlayabilirsiniz. Düz veya desenli etekler, jean gibi parçalarla tercihinize göre şık kombinler oluşturabilirsiniz.

  7- Kot Ceketler

  Siyah veya mavi kot ceketler her kadının dolabında olması gereken bir parçadır. Kombinlenmesi kolay ve dışarı çıkarken serin havalarda da üzerinize alabileceğiniz bir parçadır. Boyfriend kot ceketler tercih edebilirsiniz bu size hoş bir hava katacaktır.

  8- Düz Siyah Elbise

  Davetlerde, iş görüşmesinde, plansız bir akşam yemeğinde sizi kurtaracak bir parçadır. Hem kusursuz görünmenizi sağlar hem de kullandığınız aksesuarlar ile şık görünmenizi sağlayan kurtarıcıdır siyah elbiseler.

  9- Kalem Etekler

  Her yaşa uygun olan kalem eteklerin kombinlenmesi kolaydır ve topuklu ayakkabılar ile kombinlendiğinde seksi görünmenizi sağlayacak bir parçadır. Gömlek, t-shirt, kazak gibi parçalar ile kombinlenebilir.

  10- Şal ve Fular

  Her kadının dolabında olması gereken aksesuarlardan biridir. Kıyafetinizin havasını değiştiren ve tamamlayıcı parçalardan biridir. Desenli olanlardan tercih edebilirsiniz. Sade kombinlerinizde desenli bir fular bambaşka görünmenizi sağlayacaktır.

  BİR YORUM YAZIN
  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

  Henüz yorum yapılmamış.